Marta Stec

Jestem psychoterapeutką Gestalt i specjalistką ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, parami. Prowadzę spotkania indywidualne i terapii grupowej, warsztaty i szkolenia dla młodzieży oraz dorosłych (rodziców, osób doświadczających przemocy).

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałam podczas: 4-letniej Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, szkoleń z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach czy Porozumienia bez Przemocy.

Pracuję w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym – oprócz Gestaltu bliska mi jest także Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach oraz filozofia Komunikacji bez Przemocy. Wspieram osoby, które doświadczają przemocy, trudności w relacjach, przeżywają żałobę i stratę czy też kryzys związany ze zmianą, depresję, wypalenie zawodowe, lęki czy stres.
Psychoterapia jest dla mnie uważnym towarzyszeniem osobie na jej drodze pokonywania trudności, spotkaniem, podczas którego dzięki bezpiecznemu kontaktowi można rozpoznawać swoje potrzeby, uczyć się świadomego bycia ze sobą i z innymi oraz w pełni doświadczać emocji z tym związanych
Swoją pracę poddaję stałej superwizji indywidualnej i grupowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *