Agnieszka Turula

Psychoterapeutka, szkoląca się w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie i pedagogiem. Ukończyła Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, kurs arteterapii w Instytucie Ericsonowskim, cykl szkoleń z zakresu pracy socjoterapeutycznej i dialogu motywującego.

Prowadzi konsultacje dla rodziców, psychoterapię indywidualną dzieci i młodzieży oraz terapię rodzinną. Zajmuje się również prowadzeniem grup i warsztatów rozwojowych dla dzieci i młodzieży, warsztatów umiejętności społecznych, warsztatów dla rodziców. Od 10 lat jest związana ze środowiskiem warszawskich organizacji pozarządowych oraz szkołami demokratycznymi. Wspiera młodzież realizującą obowiązek szkolny poza placówkami edukacyjnymi.

W swojej pracy skupia się na wsparciu w zrozumieniu trudności, znalezieniu jej źródła, a także szukaniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb i możliwości osoby. Wierzy, że nie ma sytuacji bez wyjścia, są takie, do których trzeba dopasować odpowiednie rozwiązanie, korzystając z zasobów, które ma się na tu i teraz.

Jej pasją są podróże – te dalekie i te całkiem bliskie, muzyka, działania twórcze, kontakt z ludźmi. Swoje zainteresowania wplata w pracę z dużymi i małymi.