Często zadawane pytania

FAQ

Tak. Spotkania online w Poradni Gniazdo są w pełni bezpieczne. Aplikacja Skype posiada odpowiednie zabezpieczenia dotyczące prywatności. Wszystkie dane osobowe są przechowywane zgodnie z przepisami polskiego i europejskiego prawa.
Pojedyncza wizyta online (50 min) kosztuje 159 zł brutto. Koszt wizyty stacjonarnej (50 min) w Warszawie to 179 zł.
W trakcie jednego spotkania możesz skonsultować sprawę, która Cię martwi i otrzymać poradę specjalisty. Jeśli jednak chcesz popracować nad swoją relacją z nastolatkiem albo zmienić styl wychowawczy możesz potrzebować więcej niż jednego spotkania. Nasz specjalista pomoże Ci ocenić jaka forma pomocy będzie dla Ciebie najbardziej adekwatna. W przypadku terapii nastolatków pierwsze spotkania pozwalają terapeucie i młodej osobie poznać się nawzajem i ustalić cele wspólne pracy. Terapia trwa do momentu osiągnięcia założonych celów. Może to potrwać od kilku do kilkunastu tygodni albo dłużej.
Wizytę opłacisz łatwo korzystając z szybkich płatności PayU. Możesz zapłacić kartą, przelewem albo Blikiem.
Aby uzyskać zwrot przedpłaty, wizytę należy odwołać najpóźniej 48 godzin przed jej terminem. Po tym czasie sesja jest pełnopłatna. Jeśli odwołana na mniej niż 48 godzin sesja, nie została jeszcze opłacona, należność za nią zostanie doliczona do kolejnej wizyty. Aby odwołać sesję prosimy o maila na adres: kontakt@poradniagniazdo.pl
Specjaliści w Poradni Gniazdo to psycholodzy, pedagodzy i psychoterapeuci na co dzień pracujący z młodzieżą i jej rodzicami. Wszyscy nasi specjaliści posiadają conajmniej 10 letnie doświadczenie we wspieraniu osób w okresie adolescencji i ich rodzin. Oprócz współpracy w Poradni Gniazdo pracują w poradniach, szkołach ośrodkach lub prywatnych gabinetach terapeutycznych.
Tak. Zapraszamy do gabinetu w Warszawie przy ul. Solec 30A (Powiśle).
Tak. Prośbę o fakturę wraz z danymi można przesłać korzystając z formularza w zakładce Kontakt. Fakturę prześlemy w ciągu 3 dni roboczych na podany w zgłoszeniu adres e-mail.
W przypadku problemu z połączeniem wideo możesz napisać do specjalisty na czacie. Specjalista pomoże Ci włączyć funkcję wideo.
Tak. Aby odwołać wizytę skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość za pomocą formularza w zakładce Kontakt. Odwołanie wizyty może wiązać się z potrąceniem całości lub części opłaty: - potrącenie 100% opłaty za konsultacje dla rodziców, przy odwołaniu później niż 48 godzin przed jej rozpoczęciem, - potrącenie 100% opłaty za psychoterapię nastolatków, przy odwołaniu później niż 48 godzin przed jej rozpoczęciem lub 50% przy wcześniejszym odwołaniu.
Tak. Aby zmienić termin konsultacji napisz do nas wiadomość za pomocą formularza w zakładce Kontakt
Sytuacja związana z pandemią covid19 pokazała nam jak ważne jest wspieranie nastolatków i rodziców, szczególnie w sytuacji gdy tak wiele czasu spędzamy razem w domu. Otworzyliśmy się dzięki temu na pracę zdalną z wykorzystaniem komunikacji internetowej. Odkryliśmy, że może to być bardzo skuteczna i wspierające forma pomocy. W ten sposób chcemy umożliwić korzystanie z pomocy wychowawczej rodzicom w dowolnym miejscu w Polsce i na Świecie.
Nie. Specjaliści w Poradni Gniazdo na ten moment pracują jedynie w języku polskim.
Tak. W konsultacji może wziąć udział jeden albo oboje rodzice.